KONST / Litografier / Färglitografi 10026213
nr 1002 6213
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Peter Freudenthal (f. 1938), 193/200, signerad, 2009, motivet: 30x33
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 14 december 2015
kl 20:49:27
1.200 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal